RODZAJ WYPEŁNIENIA KOŁDRY DLA DZIECKA

mar26

RODZAJ WYPEŁNIENIA KOŁDRY DLA DZIECKA

Niebagatelne znaczenie mające wpływ na komfort snu dziecka jest rodzaj wypełnienia kołdry.

Do wyboru mamy:

kołdry wełniane - ten rodzaj wypełnienia zabezpiecza przed zimnemoraz zapewnia doskonałą wentylację, dlatego kołdry wełniane można używać również latem. Jest to dobry wybór dla dzieci uczulonych na roztocza.

kołdry puchowe - wypełnienie puchowe maznakomite właściwości termoizolacyjne. Są 100% naturalne, a w dodatku zdecydowanie lżejsze od tych wypełnionych pierzem. Ich wadą jest jednak to, że nie nadają się dla alergików.

kołdra antyalergiczna/syntetyczna - wypełnienie syntetyczne polecane jest osobom borykającym się z alergiami czy uczulonymi na puch. Kołdra z granulatem syntetycznym ogrzewa ciało niemal tak dobrze, jak kołdra puchowa.

mar  26

MAPA DOJAZDU

INFORMAJCE

93-570 Łódź
ul. Jana Pawła II 65
Tel. kom: 508 194 607
Tel./fax: 42 655 45 72
Numer konta:
86 1240 3073 1111 0010 4230 4840

O NAS

Firma "STANIK" istnieje od lat 90 tych. Tym samym stanowimy poważne oparcie dla firm kooperacyjnych w branży pościelowej. Przez lata handlu uzupełniliśmy nasze doświadczenie w branży tkanin pościelowych dla hoteli, pensjonatów, DPS'ów czy odbiorców indywidualnych. Naszą zaletą jest możliwość współpracy z szeroką gamą odbiorców. Jako producent tkanin mamy możliwość produkować pod zamówienia naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu za nami.
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.plProjekt graficzny webmedium.pl